اطلاعیه ها و رویدادهای مهم - آرشیو

شروع ثبت نام دوره آموزشی ICDL ۱

ثبت نام ICDL۱

این دوره آموزشی به صورت کاربردی وپروژه محور با استفاده از استاندارد جدید ICDL به برسی مباحث کاربردی OFFICE براساس تمارین علمی و عملی با توجه به نیاز دانشجو در دنیا فناوری اطلاعات می پردازد و همچنین مهارتهای اصولی ICDL۱ برای کاربران بدون نیاز به اطلاعات قبلی و در سطوح آموزش ۲۰۱۶ Office به صورت تجربی با توجه نیاز دنیای کار دانشجو مطالب را فراخواهد گرفت.

ادامه مطلب
شروع ثبت نام دوره آموزشی کاربردی فتوشاپ

دوره آموزشی فتوشاپ

فتوشاپ Photoshop چیست؟ ادوب فوتوشاپ (به انگلیسی: Photoshop، به معنی کارگاه عکس) یک پردازشگر گرافیکی است که بدست شرکت ادوبی گسترش یافته و برای ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی و یا دگرگونی عکس‌ها و نگاره‌ها بکار می‌رود. نرم افزار فتوشاپ از دسته نرم افزارهای Imaqe Editor می باشد، به این معنا که به کمک این نرم افزار می توان بر روی تصاویر ویرایش نمود و حتی تصاویری در درون این نرم افزار خلق نمود.

ادامه مطلب
روز جهانی آب

۲۲ مارس روز جهانی آب گالری

۲۲ مارس برابر با ۲ فروردین، از سوی سازمان ملل متحد به عنوان روز جهانی آب نام‌گذاری شده است . رشد فزاینده جمعیت و افزایش مصرف آب، قطع بی رویه درختان جنگلها و تغییر اکوسیستم طبیعت، رشد شهرسازی و افزایش صنایع آلوده کننده آب، شیوه های نامناسب و غیراصولی کشاورزی، احداث سدهای مخزنی و ایجاد دریاچه های مصنوعی همگی از عوامل نابودی چرخه منظم آب در سطح جهان است که نوعی تهدید جدی برای جامعه بشریت محسوب می شوند.

ادامه مطلب
تبریک سال نو

عید سعید نوروز باستانی بر شما مبارک باد. گالری

بهار طبیعت از راه می رسدو صحنه ی جهان، آیینه ی تمام نمای قدرت خداوندی می گردد. فرا رسیدن فصل شادی بخش و نشاط آور بهاران و حیات دوباره ی زمین که نشانه ای از قدرت و رحمت الهی و دلیل آشکار بر معاد و حیات دوباره ی آدمیان است را به محضر ارزشمندتان تبریک و تهنیت عرض می نماید. عید سعید نوروز باستانی بر شما مبارک باد. دوره های کوتاه مدت تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک

ادامه مطلب